راه اندازی سامانه تکریم ارباب رجوع

شناسه : 34542678

راه اندازی سامانه تکریم ارباب رجوع


مقارن با دهه کرامت و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) سامانه تکریم ارباب رجوع در راستای احترام به حقوق مراجعه کنندگان به بخش ها و واحدهای مختلف دانشگاه توسط مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شده است.

سامانه تکریم ارباب رجوع (ارتباط با مسئولین) راه اندازی گردید.

مقارن با دهه کرامت و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) سامانه تکریم ارباب رجوع در راستای احترام به حقوق مراجعه کنندگان به بخش ها و واحدهای مختلف دانشگاه توسط مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شده است. در زیر، فرم نظرسنجی (شکایت، تقدیر، انتقاد، درخواست و ...) از بخش های مختلف دانشگاه به تفکیک ارائه شده است که می توانید فرم مربوطه را جهت پیگیری های بعدی تکمیل نمایید. خاطر نشان می شود که نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما، با توجه به بخش یا واحد انتخابی به صورت مستقیم به کارتابل ریاست آن بخش ارسال شده و پیگیری می شود و در صورت نیاز، نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.

از اینکه امکان خدمت به شما را یافته ایم، خرسندیم.

 

رسول اکرم (ص): «هرکس برادر مسلمان خود را با کلمه ای لطف آمیز تکریم کند و غم را بزداید همواره در سایه جاودان لطف الهی است»

برای تکمیل فرم ارتباط با مسئولین یا پیگیری درخواست اینجا را کلیک کنید.

لازم به ذکر است آموزش استفاده از این سامانه در منوی «آموزش» و زیر منوی «سامانه دانشگاهی سادا» از وبسایت مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه کوثر قرار داده شده است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.